Promocje

Najnowsze promocje

Zaprojektowane dla Ciebie.

Zimowa kampania serwisowa

Przygotuj auto na zimę i skorzystaj z wyjątkowej oferty oryginalne części i akcesoria Hondy.*

*Oferta ważna od 15/11/2021 do 15/01/2022 lub do wyczerpania zapasów.

NOWY HR-V e:HEV – PAKIET UBEZPIECZEŃ AC/OC/NNW ZA 1 ZŁ DLA WERSJI ADVANCE I ADVANCE STYLE*

*Pakiet ubezpieczeń OC/AC/NNW za 1 zł dotyczy wszystkich zamówień złożonych w okresie przedsprzedażowym na model HR-V e:HEV z 2021 roku produkcji w wersjach wyposażenia Advance i Advance Style (NIE DOTYCZY wersji Elegance). Szczegółowych informacji o dostępności oferty udzieli najbliższy Dealer Hondy. 

Nowa hybrydowa Honda HR-V e:HEV już od 799 zł netto/mc*

„Oficjalnym partnerem marki Honda jest Europejski Fundusz Leasingowy SA z siedzibą we Wrocławiu (54-202 ) przy ul. Legnickiej 48 C-D. Materiał jest kierowany wyłącznie do osób prowadzących działalność gospodarczą, ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 k.c. Rata miesięczna 799 PLN netto, reprezentuje warunki finansowe umowy leasingowej z następującymi parametrami brzegowymi: leasing operacyjny na zmiennej stopie, okres finansowania 48 m-cy, cena samochodu Honda HR-V e:HEV Elegance: 100 569,11 PLN netto, czynsz inicjalny: 20%, wartość rezydualna: 51%. Roczny limit kilometrów wynosi 20 tys. Ostateczne warunki zależą od oceny sytuacji prawnofinansowej leasingobiorcy i zostaną uregulowane w umowie leasingu. Oferta obowiązuje do odwołania.”

Honda Civic 5D

CIVIC 5D z rabatem
3 000 pln brutto

+ pakiet ubezpieczenia OC/AC/NNW za 1% wartości pojazdu.*

*Rabat 3 000 PLN dotyczy wszystkich wersji wyposażenia samochodów z 2021 roku produkcji z silnikiem 1,0 VTEC TURBO i obowiązuje do wyczerpania zapasów lub do odwołania.